Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 29. 04. 2013 | Ūdenssaimniecības infrastruktūras pilnveidošanas pirmo kārtu Kazdangā veiks UPB.

Ūdenssaimniecības infrastruktūras pilnveidošanas pirmo kārtu Kazdangā veiks AS "UPB", vēstīts Aizputes novada oficiālajā mājaslapā internetā.

 

Uzņēmums "UPB" apņēmies darbus paveikt par gandrīz 308 tūkstošiem latu bez PVN. 85 procentus finansējuma piešķīra Eiropas Reģionālās attīstības fonds, bet 15 procentu – Aizputes novada pašvaldība, informēKazdangas pagasta pārvaldes galvenā grāmatvede Egija Tamsone. Viņa skaidro, ka būvdarbi sāksies jau pēc divām nedēļām un tie noritēs līdz septembrim. Iepirkumu konkursam kopumā pieteicās 12 uzņēmumu, un uzvarēja AS "UPB" ar saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu, bet ne zemāko cenu, stāsta Kazdangas pagasta pārvaldes komunālo pakalpojumu izpilddirektors Jānis Tīmanis.

 

Kanalizācijas trases savu laiku ir nokalpojušas, tādēļ tām ir nepieciešama nomaiņa, viņš skaidro un piebilst, ka finansējumu vajadzētu lielāku, jo sistēmas garums ir tikpat liels, cik, piemēram, Aizputes. Iedzīvotāju blīvums gan ir daudz mazāks. Tas arī ir iemesls, kādēļ lauku mājās izmaksas ir lielākas nekā apdzīvotākās vietās, informē komunālo pakalpojumu izpilddirektors.

 

Avots: "Kurzemes Vārds"

29.04.2013

 
 
 
    Izdrukāt