Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 08. 02. 2013 | „Kur citur latvietis radīsies, ja ne reģionos” intervijā [Latvijas Avīzei] saka UPB valdes priekšsēdētājs ULDIS PĪLĒNS

"Latvijas Avīzē" viesojās uzņēmējs, viena no lielākajiem Latvijas eksportspējīga uzņēmuma saimniekiem, kompānijas "UPB" valdes priekšsēdētājs ULDIS PĪLĒNS. Ar viņu sarunājās Voldemārs Krustiņš un Egils Līcītis. 


E. Līcītis:Mūsu iepriekšējā sarunā 2011. gadā vērtējāt Valdi Dombrovski kā "apstākļu gūstekni", kuram jālabo iepriekš pieļautās kļūdas valsts pārvaldīšanā. Vai tagad paveiktais ir bijis "veiksmes stāsts"?

 

U. Pīlēns: – Tā kā izvirzītie mērķi par dziļāku integrāciju ES ir pareizi, jo tur ir mūsu ekonomikas, kultūras, politiskās mentalitātes telpa, tad varam vērtēt, vai šajā virzienā Dombrovska valdība turas pie pareizās stratēģijas, un jautājums ir, vai varēja darīt labāk. Kas ir samaksāts, izpildot SVF uzdevumus, – darba vietu skaita kritums, tūkstoši aizbraucēju. Uz pozitīvas nots izskan eksporta pieauguma skaitļi, taču tas ir panākums, no ļoti zemas bāzes atsperoties. Ar to gribu teikt, ka izaugsmei noteikti varēja piemeklēt labāku taktiku.

 

Visu interviju lasiet šeit


Avots: www.la.lv
Egils Līcītis
08.02.2013

 
 
 
    Izdrukāt