Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 13. 12. 2012 | Ziemas burziņš "Lielajā Zivī". Sestdien rosīga burzma bija ap dzīvesstila noliktavu "BigFish" Brīvības ielā, Liepājā. Visas dienas garumā tur notika dažādas aktivitātes svētku "Spoži un silti" programmā.

Palielais tirdzniecības centrs bija ļaužu pilns, jo katrs varēja atrast sev ko tīkamu.

 

Meitenes, mammas un vecmāmiņas pulcējās vienā tirdzniecības zāles malā, kur bija izliktas kurpes, kleitas, mēteļi, sprādzes un somiņas, kā arī citi sievišķīgi atribūti. Slavenā "Andele Mandele" sapulcināja pērļu mednieces no visas pilsētas. Dāmas bija atvērušas savus drēbju skapjus un apģērbus un apavus, ko pašas vairs nevalkā, piedāvāja par zemām cenām citām sievietēm. "Tu brauc pārāk vēlu," kāda dāma, steidzot ar pilnu iepirkumu maisiņu uz automašīnu, teica savai draudzenei, kas tikko bija ieradusies. Viņai jau esot pieredze no iepriekšējās reizes, kad "Andele Mandele" šeit notika "BigFish" atklāšanas svētkos.

 

Bet nokavēt neko nebija iespējams, jo ik pa laikam bija skatāmi Ingrīdas Lūres skoloto Liepājas balerīnu priekšnesumi no topošā uzveduma "Prieka noslēpums", varēja apskatīt jaunu Liepājas mākslinieku gleznu ekspozīciju "Klusā daba", kurā izlikti 14 autoru darbi, muzicēja Ivo Grīsniņš-Grīslis ar draugiem, bērni varēja krāsot Ziemassvētku eglīšu rotājumus, fotografēties ar rūķiem, saņemt pārdevēju konsultācijas un atlaides tirdzniecības centra veikalos. Pieaugušie malkoja vīnu un cienājās ar piparkūkām, ārā varēja izvēlēties Ziemassvētku eglīti, bet iekšā – izveidot tai pats savu gaismas virteni. Maruta pastāstīja, ka jau izvēlējusies krāsainu bumbu virteni sev tīkamos toņos.

 

Dienas spožākais notikums bija tērpu dizaineres Jolantas Ozollapas jaunākās kolekcijas "Eņģeļa pieskāriens" modes skate, ko liepājniekiem bija gods redzēt pirmajiem. Mākslinieces tērpi patiesi bija krāšņi un romantiski, daudzas dāmas atzina, ka labprāt tādus iegādātos arī valkāšanai, tāpēc iespējams, ka J. Ozollapai raksturīgos izšuvumus un ziedu motīvus varēsim ieraudzīt arī liepājnieču tērpos. Rīdzinieces kolekciju redzēs tikai šonedēļ, tāpēc iespējams, ka daļa tērpu jau būs rezervēta mūsu pilsētas modes dāmām.

 

Rosība dzīvesstila noliktavā neapsīka līdz pat vēlai pēcpusdienai, visos notikumos klāt bija arī holdinga "UPB" vadītāji, tomēr pasākuma tonis bija ļoti ģimenisks un atmosfēra neformāla, tāpēc apmeklētāji atzina, ka šeit noteikti atgriezīsies vēl. "Īpaši tad, ja būs šādi jauki pasākumi," sacīja klientu apkalpošanas speciāliste Ineta.

 

Sajust pasākuma burvību īsfilmā varat šeit.

 

Avots "Kurzemes Vārds"

Anda Pūce

11.12.2012

 
 
 
    Izdrukāt