Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 15. 10. 2012 | Izstāde "Vide un Enerģija 2012" no 18.-21. oktobrim

Jau šonedēļ, no 18. - 21. oktobrim norisināsies 8. starptautiskā enerģētikas, energoefektivitātes, infrastruktūras un vides tehnoloģiju izstāde "Vide un Enerģija 2012" starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsala, Rīgā. Arī šogad to pārstāvēs UPB Energy ar savu stendu.

 

Izstāde “Vide un Enerģija” ir lielākais pasākums Baltijā energoefektivitātes un vides tehnoloģiju jomā, kas ik gadu pulcē vairāk nekā 100 dalībfirmu no vairāk nekā 10 valstīm. Līdzās plašajai nozares uzņēmumu ekspozīcijai notiek konferences, semināri un aktualitāšu prezentācijas, kas piesaista gan profesionāļu, gan interesentu uzmanību.

Izstādi organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Republikas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Rīgas enerģētikas aģentūru.

 

Izstādes saturs:
Izstāde “Vide un Enerģija 2012” aptver plašu ar energoefektivitātes risinājumiem saistīto jautājumu spektru, sniedz vispusīgu pārskatu par jaunāko enerģiju taupošu un videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešanas nepieciešamību un to praktisko pielietojumu.

Līdztekus atjaunojamās enerģijas, energoefektivitātes un infrastruktūras uzlabošanas aktualitātēm izstādē nozīmīgu vietu ieņem dabas aizsardzības, vides kvalitātes uzlabošanas un resursu saprātīgas izmantošanas tematika, kā arī videi draudzīgas saimniekošanas piemēri.

 

Pilnu izstādes programmu skatīt šeit 

 

   

 
 
 
    Izdrukāt