Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 14. 06. 2012 | UPB atver tirdzniecības centru Big Fish [www.db.lv]

Vienā no savdabīgākajām Liepājas celtnēm darbu sācis tirdzniecības komplekss Big Fish, kas nodēvēts par «dzīves stila noliktavu».

Ēkas īpašnieki - a/s UPB - norāda, ka komplekss piesaka sākotnēji eksperimentālu noliktavas tirdzniecības konceptu.
Šobrīd ēkas pirmajā stāvā darbojas uzņēmumi Direct Paint Outlet, kas piedāvā krāsas par vairumtirdzniecības cenām gan individuālajiem pircējiem, gan uzņēmumiem; H&L studija, kas piedāvā plašu flīžu klāstu un alumīnija, alumīnija - koka, kā arī plastmasas logus, žalūzijas un durvis par Ailes grupas ražotāja cenām. Tuvākajā laikā darbu sāks Vīna studijas jaunais virziens, kas piedāvās Cash&Carry kolekcijas. Vairākas tirdzniecības vietas vēl ir brīvas, informē UPB. Ēkas otrajā stāvā atrodas UPB inženieru birojs.

Big Fish oficiālā atklāšana plānota vasaras otrajā pusē. Komplekss jau sākotnēji tika plānots kā estētiskā konstruktīvisma ēka - tehnoloģiska, askētiska, ar universālu un plašu pielietojumu un paplašināšanās iespējām. Projekta autors ir Arhitekta U.Pīlēna birojs arhitekta Ulda Pīlēna vadībā, savukārt būvniecības darbus veica UPB Nams. Jaunajā ēkā ir integrēti Ailes stikla un RK metāla tehnoloģisko konstrukciju risinājumi.

Autors: Vēsma Lēvalde

Avots: www.db.lv

 
 
 
    Izdrukāt