Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 14. 02. 2012 | Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstāde ZIEMEĻU ZVAIGZNE

No 14. februāra „Vīna Studijā” (Elizabetes ielā 10) būs apskatāma mākslinieces Kristīnes Luīzes Avotiņas personālizstāde ZIEMEĻU ZVAIGZNE.       

Kristīne Luīze Avotiņa par izstādi: "Pēdējo gadu laikā esmu bijusi vairākos, sev ļoti nozīmīgos ceļojumos - Barselona, Bali un 2011.gada decembrī Lapzeme.
Kad domāju, kas ir kopīgs visiem šiem ceļojumiem, es sapratu, ka tā esmu es, jo katrā no šiem ceļojumiem, es esmu sevi iepazinusi no jauna. Ceļojot man vienmēr rodas dabiska vēlēšanās uzgleznot ceļojuma laikā redzētos un sajustos iespaidus. Lapzeme mani pārsteidza nesagatavotu, es nebiju iedomājusies, ka Ziemeļu zeme, pie polārā loka var būt tik krāšņa. Mani iedvesmoja īsās dienas gaismas stundas, kurās saules gaisma drīzāk atgādināja mūžīgu saulrietu. Sniegs pieticīgās saules gaismas iespaidā bija ļoti krāsains un koki kalnos likās kā ar putukrējumu appūsti. Es sajutos ļoti piederīga šai sniega valstībai un esot tur es ļoti skaidru apzinājos savu piederību Ziemeļiem. Izrādās sniegs var būt tikpat iedvesmojošs kā koši zaļš banānkoks."

 

Kristīne Luīze Avotiņa dzimusi 1983. gadā, 2010. gadā pabegusi Latvijas Mākslas akadēmijas Glezniecības nodaļas maģistrantūru un papildinājusi zināšanas Escola Massana Viņa ir viena no talantīgākajām un radošākajām jaunajām gleznotājām, kuras darbi guvuši plašu atzinību gan Latvijā, gan ārvalstīs.

Personālizstādi ZIEMEĻU ZVAIGZNE „Vīna Studijā” varēs apskatīt līdz 2012. gada 27.aprīlim.

 
 
 
    Izdrukāt