Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 25. 11. 2011 | Rīgā, Stabu ielā atklāta pēc skaita ceturtā Vīna Studija

24.novembrī Rīgā, Stabu ielā 30 (Stabu/Tērbatas ielas krustojumā) tika atklāta, pēc skaita ceturtā, Vīna Studija  Latvijā , no kurām trīs atrodas Rīgā un viena Liepājā.

Jaunā Vīna Studija, tāpat kā visas iepriekšējās, apvieno sevī vīna veikala, vīna bāra un vīna skolas konceptu. Jauninājums konceptā ir Vīna Studijas He’s restorāns, kuru vada pazīstamais šefpavārs Henrihs Erhards. Restorānā ēdieni tiek gatavoti tikai un vienīgi no svaigām izejvielām, uzsvaru liekot uz veselīgu ēdienu un sezonāliem produktiem.

 

Jaunajā Vīna Studijā tiks turpinātas iesāktās mākslas tradīcijas, šeit regulāri savas personālizstādes izstādīs pazīstami un sabiedrībā iemīļoti mākslinieki. Līdz janvāra vidum ir apskatāma mākslinieces Ilzes Avotiņas personālizstāde LAIMĪGS LĀCIS. Izstādes darbi ir speciāli atlasīti Vīna Studijai un tie radīti ceļojumu iespaidos  vīna tradīciju zemēs Spānijā un Francijā. Izstādes nosaukums LAIMĪGS LĀCIS pauž mākslinieces atziņu, ka pēc būtības, mums jāapzinās, ka visi esam laimīgi. Veikalā pirktie vīni izstādes laikā tiks saiņoti īpašā  papīrā ar mākslinieces  gleznas reprodukciju ‘’Atspulgs Barselonā’’.

Arī  šogad Vīna Studijas īpašā vīnziņu un vīna konsultantu komanda ir izvērtējusi un piešķīrusi goda titulu ‘’Labākais vīns savā klasē 2011. gadā’’ 16 izciliem Vīna Studijas vīniem no Itālijas, Francijas, Vācijas, Spānijas, Jaunzēlandes, Argentīnas un Dienvidāfrikas. Vīna Studijas veikalos  šie vīni turpmāk būs marķēti ar  īpašu zelta medaļu, kas apliecinās to izcilību un nevainojamo kvalitāti. Vīni tika vērtēti  katrā kategorijā, par pamatu ņemot krāsas, smaržas un garšas  izcilās īpašības, ražošanas tradīcijas un pieredzi, starptautisko novērtējumu, klientu atzinumu, pārdošanas rādītājus un atbilstību savai cenu grupai.

Vīna Studijas interjera autors: 1plus1 studija, arhitekts Mārtiņš Pīlēns
Vīna Studijas direktore: Ilze Freimane
Šefpavārs: Henrihs Erhards

 

Vairāk informācijas www.vinastudija.lv

 
 
 
    Izdrukāt