Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 
| 16. 09. 2011 | UPB atjauno Liepājas Leļļu teātri [liepajniekiem.lv]

Liepājas Leļļu teātris remontdarbu dēļ durvis mazajiem apmeklētājiem un vecākiem vērs tikai oktobra beigās. Teātra direktors Rihards Belte cer, ka tie tiks pabeigti noteiktajā laikā, jo laika esot vēl diezgan daudz.

Remontdarbus Liepājas Leļļu teātrim veic celtniecības firma UPB ģenerāluzņēmējs. Šobrīd teātris, ka arī viss Liepājas Latviešu Biedrības nams, tiek siltināts. Liepājas Leļļu teātrī tika nomainīti vecie logi, bet jau pavisam drīz sāks renovēt teātra iekštelpas.

Par to, ka bērni paliks bez saviem iemīļotajiem aktieriem un lellēm, jāsatraucas neesot. Vasarā Leļļu teātri varēja redzēt Jūrmalas parka bērnu laukumā. Teātra aktieri svētdienās ar bērniem gāja rotaļās un spēlēja spēles. "Jau drīz izrādes varēs redzēt gan bērnudārzos, gan skolās ne tikai Liepājā, bet arī citur Latvijā," ar jaunumiem iepazīstina R.Belte.

Vēl teātra direktors ar prieku dara zināmu, ka esošajam aktieru sastāvam šajā sezonā pievienosies vēl kāds, kura vārdu R.Belte vēl nevēlējās nosaukt. Iespējams, jauno seju varēsiet redzēt Maksa vai Morica tēlā.

Būvdarbi Liepājas Latviešu biedrības nama ēkā, tai skaitā Liepājas Leļļu teātrī, tiek veikti ES Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā pašvaldības projekta "Liepājas kultūras iestāžu rekonstrukcija un energoefektivitātes paaugstināšana" ietvaros.

Avots: liepajniekiem.lv
Autors: Jānis Antonijs

 
 
 
    Izdrukāt