Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 06. 09. 2011 | Divi miljoni eiro ieplūst biogāzes projektā, projektu īstenoja a/s UPB sadarbībā ar UPB ENERGY un Weltec-Biopower [Dienas Bizness]

2,3 miljonu eiro vērtu biogāzes koģenerācijas ražotni ceturtdien oficiāli atklās Limbažu novada Jaundzelvēs.

Koģenerācijas staciju ražotāja SIA UPB ENERGY šogad gandrīz trīskāršojusi darbinieku skaitu, bet tās apgrozījums dubultojies.

2010.gadā izdarītas izmaiņas UPB holdinga enerģijas grupas struktūrā, izdalot UPB Energy ražotni kā atsevišķu juridisku vienību, DB informēja uzņēmuma valdes loceklis Dainis Bērziņš. Pērn Liepājā izvietotā ražotne aktīvi pievērsās biogāzes projektiem, piedāvājot gan pašu ražotās koģenerācijas stacijas, gan pilnus, tā sauktos «zem atslēgas» projektus, kas ietver projektēšanu, būvniecību, nodošanu ekspluatācijā un servisu. UPB holdinga prezidents Uldis Pīlēns uzskata, ka mazās biogāzes stacijas nākamajos 20 gados būs neatņemama lauku ainavas sastāvdaļa arī Baltijā, jo tikai tehnoloģiskā attīstība, enerģētiskā pašpietiekamība var veicināt lauksaimniecisko ražošanu un pasargāt valsti no iedzīvotāju aizplūšanas uz lielajām metropolēm.

Lasīt vairāk šeit.

Avots: Dienas Bizness

 
 
 
    Izdrukāt