Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 
| 27. 07. 2011 | Divi Latvijas uzņēmumi iekļuvuši Eiropas Biznesa balvas izcīņas finālā, tai skaitā UPB [db.lv]

A/s UPB ir iekļuvusi starp European Business Awards (EBA) 2011 77 finālistiem kategorijā Import/Export Award, Db.lv informēja a/s UPB viceprezidente Ilze Freimane. Finālā no Latvijas ir iekļuvis vēl tikai viens uzņēmums  - Maxima Latvija - The Award for Customer Focus kategorijā.

Nākamā kārta ir prezentācija klātienē, kas UPB notiks šā gada 14.septembrī HSBC Bank telpās Londonā. Finālisti jau ir saņēmuši arī ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju uzvarētājiem, kuri tiks nosaukti gala sarīkojumā 22.novembrī Barselonā.

Pavisam uz prestižo balvu bija pieteikti 15 tūkstoši uzņēmumu. Eiropas lielākā uzņēmējdarbības balvu programma EBA izvērtē veiksmīgākos Eiropas uzņēmumus, kas demonstrē komerciālos panākumus, inovatīvu darbību, ievērojot augstus uzņēmējdarbības ētikas principus. Uz konkursa pusfinālu tika izvirzīti 10 uzņēmumi no Latvijas, kopumā pusfinālā iekļuva 220 uzņēmumi no visas Eiropas. Konkurss šogad notiek piekto reizi pēc kārtas, tajā piedalās uzņēmumi no 30 valstīm. EBA dalībnieki tiek vērtēti 10 kategorijās.

EBA atbalsta 40 žūrijas locekļu un padomdevēju komanda. Tostarp vadošie Eiropas politiķi, akadēmiķi, mediju pārstāvji un izcili uzņēmēji.

 
 
 
    Izdrukāt