Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 21. 06. 2011 | UPB paraksta līgumu par akustiskās koncertzāles būvniecību Cēsīs [delfi.lv]

Pirmdien, 20.jūnijā Cēsu novada domes priekšsēdētājs Gints Šķenders un akciju sabiedrības "UPB" prezidents Uldis Pīlēns parakstīja apjomīgu līgumu par Cēsu kultūras centra rekonstrukcija būvdarbu veikšanu, "DELFI Kultūra" informēja Cēsu novada pašvaldībā.

Līgums simboliski tika parakstīts vecā Kultūras centra ērģeļu zālē un līguma summa ir 7 887 939 lati ar PVN. „Ceļš no konkursa izsludināšanas brīža līdz līguma parakstīšanai  ilga vairāk nekā gadu, jo konkursa rezultāti divas reize tika pārsūdzēti. Galu galā četru pretendentu  - AS "UPB", SIA "Skonto būve", SIA "Arčers", SIA "Re&Re" konkurencē  konkursa komisija par uzvarētāju atzina "UPB"," teikts Cēsu novada pašvaldības paziņojumā.

Šķenders norāda, ka kultūras centra pārbūve par daudzfunkcionālu akustisko koncertzāli ir apjoma ziņā lielākais projekts, kas tiks īstenots Cēsīs. Domes priekšsēdētājs atzīmēja to, ka būvdarbu veicēji AS "UPB" ir uzņēmums ar starptautisku pieredzi un ir pamats cerēt, ka darbi ritēs saskaņā ar abu pušu apstiprināto grafiku, un pēc diviem ar pusi gadiem mūsdienīgā koncertzāle vērs durvis apmeklētājiem.

Kultūras centra rekonstrukcijas darbus plānots sākt jūlijā. Ēka tiks norobežota, tāpēc būs izmaiņas satiksmē un automašīnu novietošanā Raunas ielā. 

Jau vēstīts, ka Cēsu kultūras centru pārbūvēs par mūsdienīgu, daudzfunkcionālu  akustisko koncertzāli ar 800 sēdvietām, mācību telpām A. Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas audzēkņiem, mēģinājumu telpām Vidzemes kamerorķestrim, amatiermākslas kolektīviem, mūzikas bibliotēkai.

Projektā paredzēta arī mākslas galerija, kafejnīca, biroju telpas.  Cēsu kultūras centra rekonstrukcijas projektu finansē Eiropas Rekonstrukcijas un Attīstības fonds ar Cēsu novada pašvaldības un valsts līdzfinansējumu.

Avots: delfi.lv

 
 
 
    Izdrukāt