Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 31. 07. 2007 | UPB ENERGY ūdens motosporta komandai Eiropas čempionāta zelts
Jūlija vidū Alūksnē ļoti grūtās sacīkstēs pārliecinošu uzvaru Eiropas čempionātā izcīnīja UPB ENERGY komandas sportists Mārtiņš Morozs.
Līdz šim M. Morozs Eiropas čempionātā kā savu augstāko rezultātu bija izcīnījis bronzu 2006.gadā. Pirms viņa divkārtējs čempions bija Artūrs Brolītis no UPB ENERGY komandas, kurš šogad startē S-550 klasē Latvijas čempionāta ietvaros. Jāatzīmē, ka sacensības jauniešiem bija īpaši grūtas, jo dalībai Eiropas čempionātā pieteicās 24 sportisti, bet tā kā noteikumi pieļauj tikai 20 dalībniekus trasē, tad tika veikti 7 kvalifikācijas braucieni jau pirmajā sacīkšu dienā, kuros tad tika noteikti tie 20 laimīgie, kuri varēs startēt finālsacensībās un cīnīties par Eiropas zelta medaļu. Savukārt paralēli Berlīnē notikušajā Eiropas čempionātā S-550 klasē no UPB ENERGY komandas startēja Lauris Gūtmanis, kurš izcīnīja bronzu.
Aizvadītā nedēļas nogale bija saspringta visai UPB ENERGY komandai, kas izcīnīja uzvaru Latvijas atklātā čempionāta piektajā posmā Jelgavā, tādējādi izvirzoties līderpozīcijās komandu kopvērtējumā.

 
 
 
    Izdrukāt