Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 
| 09. 02. 2011 | Vācijā godināti aizvadītās sezonas ūdens motosporta čempionāta laureāti, arī "UPB Energy" pilots Mārtiņš Morozs

Pagājušās nedēļas nogalē Diseldorfas pilsētā Vācijā tika godināti aizvadītās sezonas ADAC ūdens motosporta čempionāta laureāti, arī Liepājas sportists, komandas "UPB Energy" viens no pilotiem Mārtiņš Morozs.

Pagājušajā gadā startējot visos čempionāta posmos "Formula ADAC Master" klasē, Mārtiņš izcīnīja godpilno 3. vietu. Sezona bija ļoti spraiga un notikumiem bagāta. Bija posmi, kuros nācās izstāties tehnisku problēmu dēļ, bet tika arī gūtas pirmās uzvaras divos posmos. Mārtiņš visu sezonu cītīgi krāja kopvērtējuma punktus, bet tikai pēdējā posmā Berlīnē izdevās pārliecinoši triumfēt visos trijos braucienos, kas ļāva liepājniekam kopvērtējumā nokļūt uz goda pjedestāla un saņemt bronzas godalgu.

Šā gada sezona solās būt vēl spraigāka un aizraujošāka nekā aizvadītā, jo ADAC čempionātā ir plānoti septiņi sacensību posmi. Turklāt paralēli tiem notiks pasaules čempionāts F-4S klasē, kurā paredzēti četri posmi, kas norisināsies Francijā, Vācijā, Zviedrijā un Latvijā, un Eiropas čempionāts Polijā. Sportista tēvs Aldis Morozs norāda, ka 2010. gada panākums nebūtu bijis iespējams bez "UPB Energy" komandas un citu atbalstītāju atbalsta.

Avots: "Kurzemes Vārds"

 
 
 
    Izdrukāt