Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 17. 01. 2011 | Būvniecība Liepājā 2010.gadā, tai skaitā a/s UPB būvētais vairumtirdzniecības noliktavu komplekss [Dienas Bizness]

Lai gan pērn Liepājā būvniecībā ieguldīts par 22 miljoniem latu mazāk nekā 2009. gadā, pabeigti gan infrastruktūras un ražošanas, gan arhitektoniski izteiksmīgi objekti.

Viena no vizuāli interesantākajām celtnēm ir vairākus gadus būvētais a/s UPB vairumtirdzniecības noliktavu komplekss, kas, novietots pie Liepājas vārtiem - Brīvības ielā, naktī izgaismots ar lēni mainīgām krāsu spēlēm, kalpo par savdabīgu orientieri pilsētvidē. «Šī ēka atbilst mūsu izpratnei par modernu tehnisko arhitektūru - racionāla, pragmatiska, bet stilīga,» objektu raksturo a/s UPB prezidents Uldis Pīlēns. Ēka vienlaikus esot projektēta kā UPB holdinga inženieru varēšanas apliecinājums un Aile grupas stikloto konstrukciju demonstrējums. «Ēkai ir arī zināma mārketinga funkcija,» atzīst U. Pīlēns. Sākotnēji iecerēta pašu vajadzībām, bet, pārceļot UPB darbību lielākoties aiz Latvijas robežām, plāni mainījušies, un jaunbūvi paredzēts iznomāt kāda vairumtirgotāja reģionālajai pārstāvniecībai.

 

Pilnu rakstu lasīt šeit.

Avots: Dienas Bizness
Vēsma Lēvalde

 
 
 
    Izdrukāt