Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 07. 08. 2010 | UPB attīsta stikloto fasāžu konstrukciju virzienu Vācijā

2009. gadā uzņēmums izveidoja pārstāvniecību Vācijā, kas specializējas stikloto konstrukciju - fasāžu ražošanā, piegādē un montāžā. Gada laikā realizēti jau virkne stikloto fasāžu konstrukciju objektu Vācijā un šo virzienu uzņēmums turpina attīstīt.

Pirmais stikloto konstrukciju realizētais objekts Vācijā 2009. gadā, ievērojot visstriktākos Vācijas būvniecības standartus un prasības, ir Rūras Universitātes fakultātes ēka Bohumā. Rūras Universitāte (German Ruhr-Universität) atrodas Rūras dienvidos, dibināta 1962. gadā un ir pirmā publiskā universitāte Vācijā pēc Otrā Pasaules kara. Universitāte ir viena no lielākajām Vācijā (35 tūkst. studentu) un ietilpst vadošo Vācijas pētniecības universitāšu apvienībā Deutsche Forschungsgemeinschaft. Fakultātes 5-stāvu ēkai tika montētas stiklotās fasādes 5300 kv.m apjomā.


2010. gada maijā tika uzsākts darbs pie stikloto fasāžu konstrukciju ražošanas un montāžas universitātes ēkai Bergische Universität Vūpertālē, turpinās darbs arī pie skolas Ludwig-Dern-Schule Štierštatas (Stierstadt) Vācijā un citiem objektiem.


 

 
 
 
    Izdrukāt