Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 26. 07. 2010 | UPB holdings būvē nozīmīgus objektus Zviedrijā [Dienas Bizness]

UPB holdings 2010. gada pirmajā pusgadā saņēmis vairākus nozīmīgus pasūtījumus Skandināvijā un Vācijā.


Stokholmā (Zviedrija) UPB holdings speciālisti piedalās IKEA tirdzniecības centra būvniecībā. Latvijas uzņēmums saņēmis pasūtījumu dzelzsbetona un metālu konstrukciju projektēšanai, ražošanai, piegādei un montāžai.

Uzņēmums arī nodrošina dzelzsbetona konstrukciju projektēšanu, ražošanu, piegādi un montāžu sešu daudzdzīvokļu ēku jaunbūvēm Zviedrijā, izgatavo metāļa pievadceļa un tilta vajadzībām Nīneshamnā. Uzņēmuma metāla un dzelzsbetona struktūruzņēmumu speciālisti jau pabeiguši darbu pie Zviedrijas Upsalas Universitātes pētniecības centra būves. Pabeigts darbs arī pie līdz šim holdinga lielākā objekta Skandināvijā - metāla ražošanas uzņēmuma SSAB Sjoklager ražošanas ēku būvniecības, kur liepājnieki projektēja, izgatavoja, piegādāja un montēja gan stikla, gan metāla konstrukcijas. Savukārt UPB holdinga stikla konstrukciju izgatavotāji pabeiguši pirmo lielo pasūtījumu Vācijā - Rūras Universitātes Elektroinženierijas un informātikas fakultātes jaunbūvē.

Db.lv jau rakstīja, ka UPB holdinga speciālisti pabeiguši darbu Itālijā, Triestas sinhrotrona centrā, kur uzstādīja koģenerācijas stacijas pētniecības centra vajadzībām. Holdinga mērķis ir 2010. gadā sasniegt 80% no apgrozījuma eksporta tirgos. UPB holdinga trīs galvenie eksporta virzieni ir metāla, stikla un dzelzsbetona konstrukcijas. A/s UPB nekonsolidētais neto apgrozījums 2009. gadā bija 32,5 milj. Ls, bet konsolidētais - 42,4 milj. Ls.

 

Publikāciju skatīt šeit.

Autors: Vēsma Lēvalde

 
 
 
    Izdrukāt