Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 22. 05. 2007 | UPB ENERGY ūdens motosporta komanda veiksmīgi uzsāk startus
20. maijā ar azartiskām sacensībām Liepājā daudzu skatītāju klātbūtnē norisinājās Latvijas atklātā čempionāta pirmais posms ūdens motosportā, kurā ar labiem rezultātiem startēja jaunizveidotās "UPB Energy" komandas braucēji, izcīnot otro vietu komandu kopvērtējumā.

„UPB Energy” sportisti uz goda pjedestāla kāpa 6.reizes, iegūstot divas reizes godalgoto 1.vietu, Mārtiņš Bergholcs S-550 klasē un Oļegs Kutepovs O-500 klase, trīs reizes godalgoto 2. vietu, Mārtiņš Morozs JT-250 klasē, Ēriks Ķiepe-Kipge O-500 klasē, komandu kopvērtējumā, kā arī 3.vietu Gatis Gibners T-550 klasē.
Spilgtu sniegumu parādīja Artūrs Brolītis, kas ir divkārtējs Eiropas čempions jauniešu klasē un svētdien aizvadīja savas pirmās sacensības motorlaivu S-550 klasē, cīnoties par vietu labāko trijniekā. Šogad S-550 klasi pārstāv visvairāk dalībnieku. Šādi sportisti gatavojas augusta beigās gaidāmajam Pasaules Čempionātam S-550 klasē, kurā par vietu labāko trijniekā noteikti cīnīsies Liepājas posma uzvarētājs Mārtiņš Bergholcs no UPB Energy kluba.
Komandu vērtējumā UPB ENERGY komanda piekāpās ūdens sporta klubam JŪRMALA (90 punkti), atpaliekot par 5 punktiem, trešo vietu ieguva klubs PAISUMS no Jelgavas.

Sacensībās kopumā piedalījās 35 sportisti, kas pārstāvēja 5 Latvijas komandas, kā arī sportisti no Igaunijas. Pirmais Pasaules čempionāta posms, kam sportisti aktīvi gatavojas, notiks 1. – 3. jūnijam Vācijā. Nākamais Latvijas čempionāta posms un Baltijas čempionāts notiks 9. – 10. jūnijā Lietuvā.

Ūdens motosporta komandas UPB ENERGY 2007.gada SACENSĪBU KALNEDĀRS

 
 
 
    Izdrukāt