Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 26. 04. 2007 | Viņa Majestātes Beļģijas karaļa vizītes ietvaros Liepājā Beļģijas uzņēmēju delegācija viesojas UPB holdinga ražotnēs
Viņa Majestātes Beļģu karaļa Alberta II un Viņa Majestāte karalienes Paolas vizītes ietvaros Liepāju trešdien apmeklēja 15 beļģu uzņēmēju delegācija. Tās sastāvā bija metālapstrādes, loģistikas, jūrniecības, ostas un kuģu apkalpojošo, nekustamā īpašuma, celtniecības, minerālūdens ražošanas un dimanta tirdzniecības uzņēmumu pārstāvji.
Delegācija iepazinās arī ar Liepājas ostu, Speciālās ekonomiskās zonas darbību un apmeklēja UPB holdinga AILE grupas ražotnes un UPB ENERGY koģenerācijas staciju ražotni Pulvera ielas industriālajā parkā. UPB speciālisti dalījās savā pieredzē par eksporta aktivitātēm un nākotnes plāniem.
Latvijā, tai skaitā arī Liepājā, ir pievilcīgs investīciju klimats, tālab pēc Viņa Majestātes Beļģu karaļa Alberta II un Viņa Majestāte karalienes Paolas vizītes, iespējams, jau tuvākajā laikā paplašināsies uzņēmēju sadarbība starp Latvijas un Beļģija uzņēmējiem.

 
 
 
    Izdrukāt