Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 14. 12. 2009 | UPB galerijā Liepājā š.g. 15.decembrī plkst. 17.00 tiek atklāta gada noslēguma lielā mākslas izstāde“ Gleznojums uz koka’’

UPB galerijā Liepājā š.g. 15. decembrī plkst. 17.00 tiek atklāta gada noslēguma lielā mākslas izstāde“ Gleznojums uz koka’’ . Izstāde tapusi sadarbībā ar Rīgas  Galeriju Bastejs.

Izstādei veidot darbus tika aicināti vairāk kā četrdesmit sabiedrībā labi pazīstami mākslinieki, kā Ivars Heinrihsons, Helēna Heinrihsone,  Frančeska Kirke, Elita Patmalniece, Sandra Krastiņa, Edgars Vērpe, Egils Rozenbergs, Anna Heinrihsone, Kristaps Zariņš, Ģirts Muižnieks, Gunārs Krollis, Ingūna Krolle, Līga Ķempe un citi .

Izstādē ar saviem darbiem piedalās arī mākslinieki no Liepājas – Aivars Kleins, Valdis Mackars, Inita Vītoliņa, Aldis Kļaviņš, Ginta Stavrovska, Valdis Mackars, Benita Bitāne.

Izstādes pamatideja bija vērst mākslinieku uzmanību kokam kā pamatmateriālam gleznošanai. Bez gleznojumiem uz koka, mākslinieki tika aicināti veidot arī tēlniecības objektus kokā vai apgleznot kokā darinātus priekšmetus.
Izstāde ir bagāta ar ideju dažādība un plašu risināto tēmu loku, kas apvīts ar leģendām un nostāstiem, ko rada paši mākslinieki. Darbos dzīvo mītiski tēli, kas stāsta par mīlestību, dzīves ikdienu un noslēpumaino. Tieši šo stāstu radīšana un teiksmu uzburšana veido izstādes burvību, kas savijas vienā kopīgā izstādes stāstā.

Izstāde būs apskatāma no š.g. 15. decembra līdz 2010. gada 1. martam, UPB galerijas adrese: Dzintaru iela 19, Liepāja.

 
 
 
    Izdrukāt