Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 20. 11. 2009 | UPB pedalās Liepājas mediju un uzņēmēju atbalstītajā akcijā "Piedzīvo labdarību!" [www.liepajniekiem.lv]

Ceturtdien Liepājas Novada fonda un "Kurzemes Vārda" izsludinātajā un Liepājas mediju un uzņēmēju atbalstītajā akcijā "Piedzīvo labdarību!" pie datortehnikas tika Draudzīgā aicinājuma Liepājas 5. vidusskola, kas dāvanā no akciju sabiedrības "UPB" saņēma četrus datorkomplektus.

 

"UPB" pārstāvji skaidroja, ka datori palikuši pāri, optimizējot uzņēmuma darbību un atjaunojot datortehniku, tie ir lietoti, tomēr labā darba kārtībā un noderēs skolotājiem ikdienas darbā. "Izglītība vienmēr ir bijusi joma, kuru uzskatām par atbalstāmu, ar 5. vidusskolu mūs vieno ilga sadarbība, un arī šogad nolēmām datorus atdāvināt skolai," norāda uzņēmums, aicinot arī citus paraudzīties sev apkārt un neizmest uzreiz visu, kas kļuvis lieks, bet paskatīties, vai tas kādam nevar noderēt. "UPB" datortīkla administrators Kaspars Grietēns atveda un uzreiz pieslēdza četrus datorkomplektus, kas tikšot izmantoti mācību procesa uzlabošanai. "Līdz šim mūsu skolā ar skolvadības programmu "e-klase" darbojās tikai 5.–9. klašu skolotāji, un sākumskolā tieši datortehnikas trūkuma dēļ šo programmu ieviest nevarējām. Tagad skolotājiem būs četri datori, un dāvinājuma labumu varēs izbaudīt ne tikai viņi, bet arī skolēnu vecāki, kuriem būs vieglāk sekot līdzi savu bērnu sekmēm," ir pārliecināta 5. vidusskolas direktore Inta Korņējeva . Viņa atzīst, ka ziedotāju, kas gatavi skolai kaut ko dāvināt, pēdējā laikā kļūst aizvien mazāk. "UPB" esot viens no uzņēmumiem, kas skolu vienmēr atbalstījis un ar ko izveidojusies laba sadarbība. "Protams, dāvanām jābūt tādām, lai varam tās izmantot, jo nevaram kļūt par vecu krāmu noliktavu," saka I. Korņējeva , atzīstot, ka pieredze ir dažāda. Viņa uzsver, ka īpaši dažāda veida tehnika skolām ir ļoti noderīga, jo tā mēdz plīst, bet budžets sarucis tiktāl, ka neko jaunu nopirkt nevarēs atļauties, pat grāmatas ne.

 

Anda Pūce,
"Kurzemes Vārds"

Avots: www.liepajniekiem.lv

20.11.2009

 
 
 
    Izdrukāt