Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 27. 08. 2009 | Vīna Studija šogad plāno sasniegt 1 miljonu EUR lielu apgrozījumu un tālāku veikala/bāra tīkla attīstību

Augusta mēnesī aprit pirmais gads kopš uzņēmums Vīna Studija, kas apvieno sevī vīna veikala, vīna bāra un vīna skolas konceptu, uzsāka savu darbību Rīgā Elizabetes ielā 10. Šā gada pavasarī tika atvērta otrā Vīna Studija Liepājā tirdzniecības centrā BAATA, kas bija kā eksperimentālais modelis, lai pārliecinātos vai šāda koncepta ideja veiksmīgi var darboties reģionos.

 

Vīna Studijas valdes priekšsēdētāja Ilze Freimane:
‘’Pirmo darbības gadu Vīna Studijai vērtējam kā izdevušos un veiksmīgu. Mums ir prieks, ka vīna kultūras cienītāju loks kļūst arvien lielāks un ka klienti kopā ar mums kļūst zinošāki šajā jomā. Vīna Studijas abās tirdzniecības vietās, atkarībā no nedēļas dienas, pārdodam ap 300-400 pudeles vīna un plānojam gada laikā sasniegt 1 miljonu EUR lielu apgrozījumu. Tuvākajos nākotnes plānos ir attīstīt Vīna Studijas veikala/bāra tīklu Latvijā, galvenokārt tirdzniecības centros Rīgā un aktīvākajās pilsētās”.

 

Ap 80% Vīna Studijas kolekcijas, kas sastāv no vairāk kā 500 dažāda nosaukuma vīniem no visas pasaules, tiek veidota un atlasīta vienā no lielākajām vīna izstādēm pasaulē ProWein, kas katru gada pavasarī notiek Vācijas pilsētā Diseldorfā. Šogad kolekcija papildināta ar jauniem izciliem vīniem no Vācijas, Austrijas, Itālijas, Spānijas, Argentīnas un citām valstīm.

 

Šogad jūlijā īpaši izveidota Vīna Studijas vīnziņu un vīna konsultantu komanda ir izvērtējusi un piešķīrusi goda titulu ‘’Labākais vīns savā klasē 2009. gadā’’ 15 izciliem Vīna Studijas vīniem no Itālijas, Francijas, Vācijas, Austrijas, ASV, Spānijas un Čīles. Šie vīni turpmāk veikalos tiks marķēti ar  īpašu zelta medaļu, kas apliecinās to izcilību un nevainojamo kvalitāti. Vīnu speciālistu komanda izvērtēja Vīna Studijas vīnus katrā kategorijā, par pamatu ņemot krāsas, smaržas un garšas  izcilās īpašības, ražošanas tradīcijas un pieredzi, starptautisko novērtējumu, klientu atzinumu, pārdošanas rādītājus un atbilstību savai cenu grupai.

 

Vīna Skola Rīgā savu otro mācību gadu uzsāks 15. septembrī, kurā 10 otrdienas vakarus dažādu lektoru vadībā varēs apgūt vīna zinības un kursu beigās saņemt zināšanas apliecinošu Vīna Studijas sertifikātu. Liepājā septembrī un oktobrī notiks Vīna Skolas īsais mācību kurss.

 

Vīna Studija ir viens no UPB holdinga meitas uzņēmumiem.

 

Vīna Studijas 1 gada jubilejas pasākums 2009.gada 25.augustā fotogrāfijās šeit.

 

 
 
 
    Izdrukāt