Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 17. 07. 2009 | UPB aktualitātes eksportā

Pabeigts darbs pie šādiem objektiem, kuriem ražotas, piegādātas un montētas metāla konstrukcijas - tirdzniecības centrs ICA/MAXI Norrkopingā, Zviedrijā; pieaugušo tālākizglītības mācību centrs NORDAHL GRIEG Bergenā, Norvēģija. Kompleksi metāla un dzelzsbetona konstrukcijas piegādātas un montētas augstskolai RINGAREN Skovdē un stadionam VINTERSTADION Orebro, Zviedrijā.

 

Nozīmīgākie procesā esošie eksporta objekti ir biroju ēka NEROPORT Kopenhāgenā, Dānija, kur tiek piegādātas un montētas dzelzsbetona un stiklotās konstrukcijas. Tirdzniecības centram HAGEBY CENTRUM Norkopingā, ofisu ēkai KV.ANSVARET Jonkopingā un Lauksaimniecības univarsitātei Bio Centrum Stomme Upsalā, Zviedrijā tiek piegādātas un montētas kompleksi dzelzsbetona un metāla konstrukcijas.

 

Stiklotās konstrukcijas tiek ražotas, piegādātas un montētas tādiem objektiem kā izglītības pārvaldes konferenču centrs SMYKKESKRINET un dzīvojamā māja ar tirdzniecības centru KVÆRNERBYEN Oslo, Norvēģijā; viesnīcai Copenhagen Tower Kopenhāgenā un Vitus Bering Innovation Park ofisu ēkai Horsenā, Dānijā; viesnīcai Marriott Hotel Snöflingan Stokholmā, Zviedrijā.

 

Lielākā metāla konstrukciju ražotāja SSAB SJOKLAGER industriālajam objektam Oxelösund Zviedrijā tiek ražotas, piegādātas un montētas metāla konstrukcijas.

 

Pirmstiesas izolatoram Kriminalvardsbyggnad Gēteborgā, Zviedrijā tiek piegādātas un montētas stiklotās un metāla konstrukcijas.

 

Kompleksi stiklotās, metāla un dzelzsbetona konstrukcijas tiek piegādātas noliktavu, tirdzniecības un jahtu servisa kompleksam Hakonshella Bergenā un ražošanas un ofisu ēkai Bio Sentralen Lillestrøm Lillestromā Norvēģijā.

 

Martā saņemts sertifikāts metāla konstrukciju ražošanai, montāžas darbu veikšanai atbilstoši Zviedrijas Metālbūvniecības kontroles standartiem.

 
 
 
    Izdrukāt