Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 
| 07. 03. 2009 | Priekulē svinīgi atklās jauno sporta zāli

Liepāja, 7.marts, LETA. Šodien plkst.12 Liepājas rajona Priekulē svinīgi atklās jauno sporta zāli, aģentūru LETA informēja Priekules domes priekšsēdētāja Vija Jablonska.

Ēka tika nodota ekspluatācijā jau iepriekš, no 2.februāra skolēni tur jau varēja sportot - notika sporta stundas un pulciņu nodarbības. "Skolēni ir ilgi gaidījuši, lai beidzot strādātu normālos apstākļos. Šī Priekulē ir vienīgā zāle. Līdz šim bērni vingroja skolas aktu zālē un koridoros," skaidroja Jablonska.

Tomēr daudzfunkcionālā sporta zāle pilnībā vēl nav nokomplektēta. No pašvaldības budžeta inventāra iegādei šogad atvēlēti 38 000 latu.

Pēc oficiālajām uzrunām varēs noskatīties starptautiskas spēles rokasbumbā. Jaunajā sporta zālē notiks divas Baltijas rokasbumbas līgas spēles pret Baltkrievijas klubiem - Minskas "SKA" un Brestas "Meshkov".

Konkursā par Priekules vidusskolas daudzfunkcionālās sporta halles būvniecību uzvarēja vienīgais pretendents - AS "UPB".

Zāles būvniecība izmaksāja 2 343 486 latus. Finansējums gūts no valsts investīcijām, pašvaldības un Aizsardzības ministrijas līdzekļiem.

Zāle ir piemērota starptautiskām sacensībām dažādos sporta veidos. Vienīgi volejbolā šāda mēroga spēles nevarot organizēt - tad griestus vajadzēja būvēt par diviem metriem augstākus.

 


Normunds Kārkls

LETA


Publicēts: 07.03.2009

 

 
 
 
    Izdrukāt