Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 

  

| 29. 08. 2008 | Atvērts jauna koncepta veikals - bārs Vīna Studija Rīgā, Elizabetes ielā 10

Vīna Studija apvieno sevī vīna tirdzniecības, vīna bāra, vīna skolas un interneta tirdzniecības konceptu. Tās mērķis ir demokrātiskā, draudzīgā atmosfērā radīt iespēju ikvienam interesentam kļūt par vīna lietpratēju, palīdzēt orientēties vīna pasaulē, veidot vīna baudīšanas kultūru un īpašo atmosfēru.

Vīna Studijas veikala daļā var izvēlēties kādu no 500 pasaules vīniem - līdzi nešanai vai arī lūgt to atvērt un baudīt uz vietas bārā. Īpaši izmeklēti Itālijas, Austrijas, Šveices, Vācijas, Francijas, Spānijas, Jaunzēlandes, Austrālijas, Čīles, Dienvidāfrika, Izraēlas, Argentīnas, ASV, Ungārijas un citu zemju vīni ir iepirkti speciāli Vīna Studijas sortimentam un citur Latvijā pagaidām nav iegādājami. Veikalā nopērkami arī dažādi vīna aksesuāri, grāmatas, dāvanu komplekti, dāvanu kartes, glāzes.

Bāra daļā brīvā gaisotnē var nobaudīt glāzi lieliska vīna, izvēlēties piemērotas uzkodas, apsēsties un piemirst dienas steigu, pārlapot laikrakstu vai satikt labu draugu.
 
Vīna Studijā regulāri notiks akcijas, atlaides, degustācijas un īpašie piedāvājumi vīniem veikalā un bārā, kā piemēram, vienā no plauktiem savus iecienītākos vīnus iesaka sabiedrībā atpazīstami un populāri cilvēki; katru svētdienu no plkst. 12:00-14:00 visi vīni bārā baudāmi par puscenu; katrs bāra čeks no savas summas dod 10% atlaidi pirkumiem vīna veikalā u.tml.

No 15. septembra darbu uzsāks Vīna Skola, kurā katru pirmdienas vakaru Latvijas Sommelier (Vīnziņu) Asociācijas dibinātāja un biedra, grāmatas ,,Bāra ABC” un daudzu profesionālu vīna tematikai veltītu rakstu un publikāciju autora Gunta Bērziņa vadībā varēs apgūt vīna zinības un kursu beigās saņemt zināšanas apliecinošu oficiālu Vīna Studijas sertifikātu. Grupas jau tiek komplektētas un pieteikumi skolai jau šobrīd tiek pieņemti mājas lapā  www.vinastudija.lv.

Šobrīd notiek darbs pie Vīna Studijas e-veikala izveides un no š.g. novembra plānots uzsākt vīna tirdzniecību internetā ar piegādi mājās.

Vīna Studijas interjera autors ir jaunais arhitekts Mārtiņš Pīlēns, SIA 1plus1 studija.

SIA Vīna Studija ir viens no jaunākajiem UPB holdinga (UPB) uzņēmumiem, tā izveidē UPB ieguldījis kopējās investīcijās ap 450 000 latu.

UPB ir viena no vadošajām būvniecības un būvmateriālu ražošanas kompānijām valstī ar 17 gadu darbības pieredzi Latvijā un ārvalstīs. Holdingā ietilpst vairāk kā 35 uzņēmumi un ražotnes, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās, no kurām lielākās ir AILE grupa, MB BETONS grupa, RK METĀLS grupa, UPB ENERĢIJA grupa, NAMS UPB grupa, H&L studija, Arhitekta U.Pīlēna birojs u.c.  Uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju. Pēdējos gados dibināti un veiksmīgu darbību uzsākuši jauni UPB meitas uzņēmumi Vācijā, Šveicē, Dānijā, Islandē, Zviedrijā. Stabili sadarbības partneri iegūti daudzās Eiropas Savienības un NVS valstīs. UPB šobrīd strādā vairāk kā 1600 darbinieku.

 
 
 
    Izdrukāt