Materiāls izdrukāts no www.upb.lv         
 
 
 
 
2011
 
 
 
  

Decembris
UPB holdings šogad realizējis virkni nozīmīgu eksporta objektu. Lielākie eksporta projekti, kuros projektētas, ražotas, piegādātas un montētas UPB uzņēmumu grupu kompleksās konstrukcijas: Zviedrijā: biroju ēka GÅNGAREN 16 un daudzdzīvokļu mājas VARPEN 2 Stokholmā, psihiatriskā klīnika PSYKIATRINIS HUS un auto tirdzniecības salons HEDIN BILL Upsalā, daudzdzīvokļu māja SUSEBOPARKEN Upplands Väsby, viesnīcas HERMOD 7 rekonstrukcija un skola MOTORSKOLA Skovdē, kartinga halle Jankopingā, daudzdzīvokļu māju kvartāls ar pazemes stāvvietu LINDHOLMEN/LINDHOLMSALLE un skola ROSELINDSSKOLAN Gēteborgā, skola Svedalā, cietums KRIMINALVÅRDSHUS Helsinborgā. Norvēģijā: nodokļu administrācijas ēka Helsfyr, medicīnas universitāte DOMUS MEDICA un skola FRYDENBERG SKOLE Oslo, BOGAFJELL baznīca Sandnesā, dzelzs rūdas noliktava LUNBERGSJAKTA Narvikā , daudzdzīvokļu māja SJOPARKEN Sortlandē, biroju ēka SKØYEN BYGG B Oslo. Dānijā: slimnīca RISSKOV Riskovā, psihoneiroloģiskai slimnīcai Arhusā un citi objekti. Vācijā: universitāte Bergische Universität Wuppertal Vūpertālē, skola Ludwig-Dern-Schule Ofenbahā, psihoneiroloģiskā slimnīca Grosumštatā (Groß-Umstadt), akadēmija BILDUNGSAKADEMIE Zingenē (Singen), skola Ķelnē Ostheimā, peldbaseins Sportpark Nord Bonnā, skolas ēka Thaleichweiler-Fröschen, klīnika Teutoburger Wald Bad Rothenfelde.

2011. gadā UPB ENERGY projektēja, piegādāja un uzstādīja kopumā divdesmit astoņas gāzes koģenerācijas stacijas Vācijā, Slovēnijā, Īrijā, Ungārijā, Itālijā, Bulgārijā un Latvijā.
Pērn UPB ENERGY aktīvi pievērsās biogāzes projektiem Latvijā un ārvalstīs, piedāvājot gan pašu ražotās koģenerācijas stacijas, gan pilnus projektus, kas ietver projektēšanu, būvniecību, nodošanu ekspluatācijā un servisu. Stacijas uzstādītas zemnieku saimniecībās „Jaundzelves” Limbažu novadā, ‘’Agro 3’’ Gulbenes rajonā un ‘’Agro Lestene’’ Tukuma rajonā. Papildus tam ir noslēgts līgums un uzsākti darbi pie par biogāzes koģenerācijas stacijas uzstādīšanas SIA Sidgunda Bio Mālpils novadā.
Ārvalstīs biogāzes koģenerācijas stacija uzstādīta arī lauksaimniecības objektā Lechner Agrar Rēfeldē (Rehfeld), notekūdeņu gāzes koģenerācijas stacijas uzstādītas notekūdeņu attīrīšanas stacijās Kläranlage Peiting un Kläranlage Köthen Vācijā.

RK METĀLS grupa 2011.gadā Latvijā realizēja tādus objektus kā metālapstrādes uzņēmuma „Liepājas Metalurgs” rekonstrukcija, transportieru komplekss Liepājas ostā, kā arī virkni būvju zemnieku saimniecībās Saldus novadā, Talsu novadā un Priekules pag. Un citus objektus.

UPB NAMS grupa 2011.gadā realizēja, kā arī turpina darbu pie vairākiem nozīmīgiem projektiem, kas aizsākti 2010. un 2011.gadā. Lielākie un nozīmīgākie no tiem ir bijuši biogāzes ražotnes ar koģenerācijas stacijām "Jaundzelves" Limbažu raj. un "Sidgunda BIO" Mālpils novadā, Rīgas raj.; pēc skaita ceturtā Vīna Studija Stabu ielā, Rīgā; H&L Studijas biroja ēkas iekārtošana, Liepājas Latviešu biedrības nama ēkas siltināšana, renovācija un vides labiekārtošana, metālapstrādes uzņēmuma „Liepājas Metalurgs” piebraucamā ceļa izbūve Liepājā; VSAC "Kurzeme" struktūrvienības "Iļģi" ēkas 1.korupusa rekonstrukcija Liepājas raj.; Mālpils profesionālās vidusskolas izglītības iestāžu ēku rekonstrukcija; ūdenssaimniecības attīstības projekti Ādažos un Saulkrastos; Vidzemes mūzikas un kultūras centra izbūve Cēsīs.

Štein lifti 2011.gadā uzstādīja paceļamās iekārtas tādos objektos kā biroju ēka, Sociālā mājā 1905.gada ielā, biroju ēka ar tirdzniecības centru Jūras ielā Liepājā; Priekules slimnīca; Jāzapa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija, 5 korpusu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju komplekss Ulbrokas ielā, Rīgā; panorāmas lifts Siguldas pilsdrupās, turpinās darbs pie tādiem objektiem kā Kultūras akadēmija Rīgā, Austrumu Latvijas reģionālais daudzfunkcionālais centrs Rēzeknē, biroju ēka Preses ielā, Ogrē un citiem.

Novembris
UPB holdings saņem balvu prestižā „European Business Awards” konkursa finālā Barselonā
Rīgā, Stabu ielā atklāta pēc skaita ceturtā Vīna Studija
UPB pēc SIA Liepājas enerģija pasūtījuma sāk īstenot vienu no vērienīgākajiem biomasas koģenerācijas stacijas projektiem Baltijas valstīs

Oktobris
UPB holdings piedalās izstādē RAŽOTS LIEPĀJĀ

Septembris
Limbažu novadā "Jaundzelvēs" atklāj biogāzes ražotni, koģenerācijas staciju ražoja un uzstādīja UPB ENERGY grupa

Augusts
UPB NAMS Cēsīs sāk būvēt koncertzāli
Atklāj jaunu logu, durvju un flīžu noliktavas tipa tirdzniecības vietu M250 par ražotāju cenām Rīgā, Maskavas ielā 250
UPB ir iekļūst starp ‘’European Business Awards 2011’’ finālistiem kategorijā ‘’Import/Export Award’’

Marts
RK METĀLS grupa ir ieguvusi INSPECTA Ražošanas procesa kontroles sertifikātu, kas ražotājam piešķir tiesības marķēt sertificēto produktu ar CE zīmi

Februāris
UPB ENERGY grupa Itālijā turpina darbu pie zinātniski pētnieciskā centra Sinchotrone Trieste otrās kārtas un ir noslēgts līgums par jau otrās koģenerācijas stacijas ar 1,5 megavatu jaudu būvēšanu

 

Janvāris
UPB ENERGY piedalījās starptautiskā izstādē ENERTEC Leipcigā, Vācijā. ENERTEC ir viena no lielākajām pasaules izstādēm vides un enerģētikas jomā. Galvenie sektori, kuri tika pārstāvēti izstādē ir Vides aizsardzības tehnoloģijas un pakalpojumi un Enerģijas efektivitāte.
UPB ENERGY uzsāk speciālu konteineru ražošanu pasūtītājam no Norvēģijas naftas un gāzes ieguves nozares, kas nozīmē jauna ražošanas virziena attīstību, kas ļaus dubultot ražošanas jaudas un palielināt darbavietu skaitu Liepājas ražotnē.

 
 
 
    Izdrukāt