home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
  produkti        projekti       
 
 

STIKLOTĀS KONSTRUKCIJAS

  

PROJEKTĒŠANA  | RAŽOŠANA  | PIEGĀDE  | MONTĀŽA

 

Stikla konstrukcijas piedāvā UPB AS struktūrvienība - AILE grupa, kas ir viens no vadošajiem un lielākajiem logu, durvju un stikloto konstrukciju ražošanas uzņēmumiem Latvijā un Baltijā.

Uzņēmuma augstos ražošanas standartus un kvalitātes vadības sistēmu atbilstību starptautiskajām prasībām, apliecina atbilstošie Eiropas Savienības sertifikāti.

 

AILE grupa piedāvā pilna kompleksa risinājumus - projektēšanu, izgatavošanu, piegādi un montāžu, ņemot vērā gan klienta vēlmes, gan konstrukciju funkcionalitāti.  Līdzšinējā darba pieredze dod iespēju realizēt daudzveidīgus arhitektoniskos risinājumus.

 

- logi ar augstām skaņas izolācijas īpašībām
- visi iespējamie atvēršanas mehānismi
- pret zādzībām aizsargāti logi
- energoefektīvi logi
- elektriski apsildāmi logi

 

Alumīnija stikloto konstrukciju ražošanas jauda - 144 00 m2 gadā
Stikla pakešu ražošanas jauda - 400 000 m2 gadā

 

Ražošanas process ir sertificēts atbilstoši starptautiskajiem standartiem un uzņēmuma sniegtās garantijas ir atbilstošas reālajai pieredzei un Eiropas praksei.


PRODUKTI

 

Alumīnijs

 

Alumīnijs, sevī apvienojot vieglumu, izturību, ir vizuāli neuzbāzīgs un drošs materiāls, kas kalpo par dažādu, pēc izskata trauslu stikla būvju mugurkaulu. Aile grupa izgatavo visu iespējamo alumīniju profilu sistēmu izstrādājumu spektru alumīnija konstrukciju logus, durvis, fasādes, ziemas dārzus, iekštelpu starpsienas.

 

Alumīnija konstrukciju priekšrocības:

 

- arhitektoniski pievilcīgas
- augsta energoefektivitāte
- sevišķi noturīgs pret ārējās vides iedarbību
- nav nepieciešama īpaša apkope
- ilgs kalpošanas laiks
- 100% pārstrādājams materiāls
- pieejami vairāk nekā 200 krāsu toņi un dažādi anodējuma veidi.

 

Alumīnijs / koks


Divu krasi atšķirīgu materiālu apvienojuma rezultātā ir iegūta jauna konstrukcija, kas ļauj izmantot jaunus tehnoloģiskus risinājumus ēku projektēšanā un celtniecībā.
Par konstrukcijas pamatelementu tiek izmantots koks, kas nodrošina augstu siltumizolāciju un energoefektivitāti, piešķir konstrukcijai dabiskumu un mājīgumu telpas iekšpusē. Alumīnija galvenais uzdevums ir aizsargāt koku no ārējās vides ietekmes: vēja, lietus un sniega, kas ir ļoti svarīgi. Papildus tiek arī paaugstināta konstrukcijas drošība.
Konstrukcijas alumīnija daļas pieejamas vairāk kā 200 krāsās (pēc RAL kataloga), bet koka - visās RAL kataloga piedāvātajās krāsās. Konstrukcijas koka daļas pieejamas arī ar lakas pārklājumu, panākot, ka koks nezaudē dabisko izskatu. Koka detaļas tiek apstrādātas ar uz ūdens bāzes ražotām krāsām un lakām, nodrošinot ekoloģiski drošu produktu. Lai panāktu maksimālo siltumizolācijas un vizuālo efektu, iespējamas dažādas stikla kombinācijas.

 

Stikls

 

Modernās tehnoloģijas un inženiertehnisko aprēķinu precizitāte stiklam ļauj ne tikai statiski iekļauties loga rāmī, bet arī kalpo par ēkas fasādes galveno norobežojošo materiālu un vizuālo elementu, turklāt ar agrāk neiedomājamu stiprības pakāpi un ārējo pievilcību. Aile grupa ir izkopusi sarežģītu stikla konstrukciju projektēšanas un būvēšanas prasmi, kam pateicoties spēj radīt izcilus stikla arhitektūras paraugus. Piedāvājam risinājumus, sākot ar stikla paketēm, pilnstikla konstrukcijām, vienkāršākajiem tehniskiem mezgliem ēku ārējai struktūrstiklojuma fasādei līdz ātrija liektā stikla virsmai iekštelpā un citām sarežģītām stikla konstrukcijām.

 

Priekšrocīgas:

 

- enerģijas caurlaidība
- siltumcaurlaidība
- UV saules staru caurlaidība
- termiskā drošība

- ugunsdrošība
- skaņas izolācija
- dizainiskie risinājumi ar dekoratīvajiem stikliem.

 

Pilna informācija ražotāja STIKLU CENTRS mājaslapā

 

Īpašie risinājumi

 

- motorizētās fasādes

- lielizmēra stiklotās konstrukcijas

- dažāda izmēra un veida jumta stiklotās konstrukcijas un kupoli

- specializētās bīdāmās sistēmas

- stikla struktūras bez rāmja

- strukturāls stiklojums

- liekta stikla struktūras

- stikla grīdas

- apsildāmās stiklotās konstrukcijas

- dažāda veida individuālie risinājumi - pilnstikla jumti, ziemas dārzi

- ēkas iekšējās starpsienas, trepju margas, balkoni

- logi ar augstām skaņas izolācijas īpašībām

- ugunsdrošas stiklotas konstrukcijas

- individuālie risinājumi pēc pasūtījuma.

 

Piegādātāji

 

Izejmateriālu piegādātāji ir Eiropā pazīstamas un pieredzējušas kompānijas kā  Schüco (alumīnija profili), Wicona (alumīnija profili), Guardian un Euroglass (stikli), DORMA (pilnstikla furnitūra), Siegenia, GU un Roto (logu furnitūra), LJF (poliuretāns), KFV un GU (durvju atslēgas) un citi piegādātāji atbilstoši klientu vēlmēm. Visi izejmateriālu piegādātāji ir sertificēti atbilstoši ISO 9001 standarta prasībām.

 

 

Pilna informācija ražotāja AILE grupas mājaslapā

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
   
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |