home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
  produkti        projekti       
 
 

KOĢENERĀCIJAS STACIJAS

  

PROJEKTĒŠANA | RAŽOŠANA | SERVISS

 

UPB ENERGY grupa ar uzņēmumiem UPB GmbH Vācijā, UPB AS GmbH Šveicē un UPB ENERGY Latvijā ir UPB AS ilgtermiņa starptautisks stratēģiskais projekts, kura mērķis ir dabai draudzīgu energotehnisko iekārtu - koģenerācijas staciju projektēšana, ražošana, uzstādīšana un serviss.

Uz šo brīdi uzņēmums projektē, ražo un uzstāda ar dabasgāzi, ar biogāzi, ar sintētisko gāzi un ar naftas gāzi darbināmas koģenerācijas stacijas un nodrošina to servisu atbilstoši augstākajām prasībām. Koģenerācijas stacijām ir visplašākais pielietojums: lauksaimniecības uzņēmumos, dzīvojamās ēkās, slimnīcās, sporta un atpūtas kompleksos un citur.

Koģenerācijas staciju ražotne izvietota Liepājā Pulvera ielas Industriālajā parkā un ir vienīgā šāda veida ražotne Baltijā. Ražotnē komplektētās koģenerācijas stacijas jau ir piegādātas klientiem Lielbritānijā, Īrijā, Latvijā, Vācijā, ASV, Itālijā, Bulgārijā un citur.

UPB ENERGY speciālisti ir ar vairāk kā 20 gadu pieredzi koģenerācijas staciju projektēšanas un servisa jomā. Kompetento darbinieku komandu šobrīd veido pieredzējuši inženieri, tehniskie darbinieki un servisa speciālisti.

UPB GmbH ir Vācijas Koģenerācijas staciju ražotāju asociācijas biedrs.

 

2012. gada 15. novembrī atklāta jaunā SIA „Liepājas enerģija" biokoģenerācijas stacija, kas ir pirmais nozīmīgais solis Liepājas siltumapgādē, lai diversificētu kurināmā veidus, izmantojot ražošanā atjaunojamu vietējo resursu - šķeldu. Pilna cikla (projektēšana, iekārtu piegāde, montāža, nodošana ekspluatācijā) projekta realizācijas autors: AS UPB, projekta realizācijas laiks: 11 mēneši. Projekta tapšanas video var apskatīt šeit

Pilna informācija ražotāja UPB ENERGY grupasmājas lapā

 
 
 
 
 
 
 
 
Atpakaļ   Izdrukāt      Nosūtīt
 
   
 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |