home    site map    UPB AS PREZENTĀCIJA / 2017
   
   par mums      struktūra      jaunumi      produkti / projekti      sabiedriskie projekti      vakances      fotogalerija      kontakti  
 
    

LV

EN

RU

DE
 
 
 
AKTUALITĀŠU ŽURNĀLS PDF
  LEJUPLĀDĒT PĒDĒJO VERSIJU
  ARHĪVS
  PRODUKTU KATALOGI
 
 
HOLDINGA JAUNUMI
 
   
 
   
 
   
 
   
  VISI JAUNUMI
   
 
 

LAIPNI AICINĀTI UPB

UPB AS, viens no vadošajiem industriālajiem koncerniem Latvijā, jau 26 gadus veiksmīgi darbojas gan Latvijas, gan ārvalstu tirgos. UPB pamata darbības nozares ir būvkonstrukciju projektēšana, ražošana, būvuzņēmējdarbība, montāža, tirdzniecība un serviss. UPB AS ietilpst vairāk nekā 40 uzņēmumi un ražotnes, kas apvienotas patstāvīgi strādājošās uzņēmumu grupās, no kurām lielākās ir  MB Betons grupa, RK Metāls grupa, AILE grupa, UPB Energy grupa un UPB Nams grupa. Uzņēmumi un to ražotņu tīkls pārklāj visu Latvijas teritoriju. Uzņēmumu grupā ietilpst UPB uzņēmumi Latvijā, Zviedrijā, Lielbritānijā, Norvēģijā, Dānijā, Islandē, Vācijā, Šveicē, Baltkrievijā un Azerbaidžāna. Sinerģija starp grupas uzņēmumiem, inovatīva pieeja un kvalitāte ir uzņēmuma ilggadējās stabilās izaugsmes pamatā. UPB šobrīd strādā vairāk nekā 1500 darbinieku.

Skatīt sīkāk: UPB AS struktūra un uzņēmumu sertifikāti.

 

2017. gadā turpinājās stabila attīstība, tika sasniegti uzņēmuma izvirzītie mērķi un panākts būtisks projektu apjomu pieaugums gan ārvalstu, gan Latvijas tirgū. Proporcija ārvalstu projekti un Latvijas projekti ir 60/40. Tas liecina, ka uzņēmuma izstrādātā risku izkliedes stratēģija gan ģeogrāfiski, gan UPB pārstāvēto industriju griezumā sevi attaisno un nodrošina stabilu uzņēmumu grupas izaugsmi.

 

Latvijas tirgu raksturo tehnoloģiski sarežģīti projekti, enerģijas projekti, vides projekti, tīklu projekti, industriāli atslēgas projekti, ģenerālbūvuzņēmējdarbība. Latvijā atbilstoši pieprasījumam UPB piedāvā kompleksus risinājumus rūpnīcu infrastruktūru un tīklu rekonstrukcijai, energoefektivitātes palielināšanai.

 

Ārvalstīs UPB projektē, ražo, piegādā, montē un uzstāda Latvijā ražotās dzelzsbetona, metāla, stiklotās alumīnija un koka - alumīnija konstrukcijas, aktīvi darbojas energoapgādes jomā, uzstādot un apkalpojot UPB Energy ražotās koģenerācijas stacijas. Projektos arvien vairāk tiek izmantotas visas 3 – dzelzsbetona, metāla un stikla konstrukcijas. Tirgū pieaug pieprasījums pēc UPB Inženieru centrā projektētajiem projektiem, jo UPB projektos vienoti strādā metāla konstrukciju inženieri, betona konstrukciju inženieri un stikla konstrukciju inženieri.

   

 

 
LASĪT VAIRĀK
 
LIELĀKĀS UPB AS GRUPAS

 

 

 
 

CITI UZŅĒMUMI

 

 

 

 

  

UPB PREZENTĀCIJAS

 

 

 

UPB PRODUKTI

STIKLS

METĀLS

 

DZELZSBETONS

KOĢENERĀCIJAS STACIJAS


Citi produkti

 
 
 
 
       UPB © 2007 Copyrights | Kontakti
Site design and programming by | CIMO |